Atribuită
Cumpărare directă
Salam Victoria cca 2 kg NUMAR DE REFERINTA: 31838 PRET DE CATALOG: 17,85 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kilogram COD SI DENUMIRE CPV: 15131700-2 Preparate pe baza de carne (Rev.2) DESCRIERE: Salamuri fierte. Bucata cca 2 kg, pretul este promo.
- Număr anunț
- DA24834283
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15131700-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,80 RON
- Valoare atribuită
- 142,80 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.