Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA 1 BUC MASA DE LUCRU DIN INOX CU DIMENSIUNEA 1600/600 MM, CU POLITA

Număr anunț
DA24832027
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
CHEF SOLEDAD (CUI 37842970)
Cod CPV
39141200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088 RON
Valoare atribuită
1.088 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
11.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088 RON

din 1.088 RON estimat