Atribuită Cumpărare directă

Tipodimensiuni: Saci galbeni mici 3 200 buc. - pret 0,13 lei/buc Saci negri mari 2050 buc - pret 0,62 lei/buc. Saci galbeni mari 1200 buc. - pret 0,75 lei/buc. Pungi negre - 10 000 buc.- pret 0,11 lei/ buc. Saci albastri mari -350 buc - pret 0,7 lei/buc Saci albastri mici - 100 buc - pret 0,31 lei/buc. PRETURI DE PRODUCATOR!! - Folie de polietilena de joasa (LDPE) sau inalta densitate (HDPE); - Culoare neagrasau galbena; - Termosudura dubla, continua;

Număr anunț
DA24809315
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.963 RON
Valoare atribuită
3.963 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.963 RON

din 3.963 RON estimat