Atribuită Cumpărare directă

200g albalact unt de masa 65,1kg delma sand,1l fl lapte 3.5,140g zuzu iaurt nat ,850g smantana poi florilor,5x30 oua m puicuta,140g hoch br top tr,cca 3 kg aro cascaval calup,8kg aro tel de vaca,aro salam sandw,cotlet porc,10kg pulpe pui spate,piept pui dz f pi,pulpe pui inf 5kg,banane,mandarine nova,marar,patrunjel,ceapa galbena,morcovi,rosii chery,varza alba,365g aro ananas bucati,400g elio rosii cuburi,4230 aro gogosari in otet,3600g mc castraveti otet,ynux masline negre,100g antefrig pate porc,1l aro ulei fl soarelui,1kg aro zahar,5kg pene rigate,3kg aro tagliatele,5kg arovit gem capsuni patiserie,300g orez camolino,aro fasole alba,450g regal ketchup dulce,1kg fl faina 000,90g africana ar si satfide,7 days croisant max cacao,.100g salam de biscuiti,66g oreo,66g biskiato bisc accao,46g joe xxl nap cr lapte,100g fl croisant cacaco,70g roxy napolitana cacaco

Număr anunț
DA24830458
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ASTRA PITESTI (CUI 4122329)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.161,96 RON
Valoare atribuită
4.161,96 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.161,96 RON

din 4.161,96 RON estimat