Atribuită
Cumpărare directă
Produse pentru intretinerea calitatiiapei de imbaiere din bazinele de inot din cadrul Complexului Sportiv ""Michael Klein""- Bazin Inot- pentru perioada ianuarie- februarie 2020" Agent dezinfectant si oxidant pentru tratarea apei din bazinele de inot/ recipient 25 kg- clor lent- buc 13 Regulator al PH-ului cu plus pentru apa din bazinele de inot/ recipient 25 kg- buc 13 Agent impotriva algelor pentru tratarea apei din bazinele de inot/recipient 30 l- buc 2 Chlorifix- Agent dezinfectant si oxidant pentru tratarea apei din bazinele de inot- recipient 25 kg- buc 4 Agent de floculare pentru tratarea apei din bazinele de inot/recipient 20 kg- buc 3
- Număr anunț
- DA24814635
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI 16443861)
- Cod CPV
- 24962000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.308 RON
- Valoare atribuită
- 22.308 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.