Atribuită Cumpărare directă

TON BUC 30*5.963; MALAI ARPIS BUC 10*3.211; LAMAI GRECIA KG 3*6.880; CEAI BUC 10*4.128; CEAI CATINA BUC 10*2.752; CEAI DE SOC BUC 10*3.670; TARHON BUC 8*3.211; PATRUNJEL USCAT BUC 20*0.734; CHIMEN ORLANDO BUC 6*7.340; VEGETA DE LEGUME BUC 14*6.880; MORCOVI KG 25*2.752; PATRUNJEL KG 15*5.505; TELINA KG 10*5.505; BANANE KG 50*5.505; MERE KG 62*3.211; BARILLA FUSILLI BUC 20*6.973; OUA BUC 60*0.413; FULGI DE PORUMB BUC 12*4.128; ARDEI GRAs buc 4*9.175; cartofi kg 40*2.752; ulei bunica buc 18*6.239; sfecla la borcan buc 15*3.670; ceapa kg 8*3.211; portocale kg 67*4.128; cereale buc 15*13.761

Număr anunț
DA24839121
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.235,22 RON
Valoare atribuită
2.235,22 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.235,22 RON

din 2.235,22 RON estimat