Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam servicii de asigurare CASCO pentru 2 autoturisme inmatriculate permanent in Romania, Jud. Satu Mare: marca DACIA LOGAN, 1461cmc, 55 kw, nr. locuri 5, masa max. autorizata 1590 kg, an fabricatie 2016 si marca DACIA DOKKER , 1461cmc, 55kw, nr. locuri 5, masa max. autorizata 1838 kg, an fabricatie 2016. Perioada de asigurare: 12 luni, cu data de intrare in valabilitate a politelor: 22 ianuarie 2020.

Număr anunț
DA24819787
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.375,95 RON
Valoare atribuită
3.375,95 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.375,95 RON

din 3.375,95 RON estimat