Atribuită Cumpărare directă

Banda adezivaFolie mascare 20mp Amorsa 1l Innenweiss Polistiren extrudat 2cm

Număr anunț
DA24810953
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
44424200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,80 RON
Valoare atribuită
268,80 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,80 RON

din 268,80 RON estimat