Atribuită Cumpărare directă

Halate nesterile pentru procedurile de diagnosticare sau pentru vizitatori in spitale sau clinici impotriva transferului de par, epiderme exfoliate, etc. Prevazut cu legaturi la spate si elastic la maneci De unica folosinta Mod de ambalare : 10 buc/set.

Număr anunț
DA24827091
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
902,10 RON
Valoare atribuită
902,10 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

902,10 RON

din 902,10 RON estimat