Atribuită Cumpărare directă

NICERGOLINA LPH 30MG ESPUMISAN CAPS. MOI 40mg COAXIL 12.5MG X 30DR MYDOCALM 150mg x 30 compr TRAMADOL 50 mg CAVINTON 10MG/2ML CONC.SOL.PERF X 10FI

Număr anunț
DA24809593
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33622400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,12 RON
Valoare atribuită
799,12 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,12 RON

din 799,12 RON estimat