Atribuită Cumpărare directă

Tabla alba magnetica cu rama de aluminiu 60x90cm

Număr anunț
DA24819253
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30195920-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,50 RON
Valoare atribuită
158,50 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,50 RON

din 158,50 RON estimat