Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile care se vor presta sunt urmatoarele: CURATENIE DE INTRETINERE ZILNICA Luni-se sterg geamurile din birouri, se spala faianta in bai , se spala chiuvetele si se desfunda, se uda florile , se mentine curatenia pe culoare , bai- curatenia de seara Marti-se spala usile de la intrarile principale cu geamuri cu tot , se sterg paianjenii din hala , se mentine curatenia pe culoare si bai – curatenia de seara. Miercuri-se spala usile de la bai si birouri , se spala cantarele mari, si frigiderele, se mentine curatenia in hala – curatenie de seara. Joi-se spala faianta din hala , se sterg paianjenii in birouri, se mentine curatenia in hala- curatenie de seara . Vineri- se spala stalpii cu faianta din hala, instalatiile din bai , peretii albi de la intrarile principale de pete , se mentine curatenia in hala- curatenie de seara. Sambata- se spala peretii exteriori de noroi, pete,paianjeni-se mentine curat in hala- curatenie de seara. Curatenia de seara consta in:se sterg mesele din hala si vitrinele de la lactate , se spala baile , se matura si se spala pe jos. PROGRAM SAPTAMANAL - se sterg usile si geamurile ori de cate ori este nevoie -se spala faianta din hala, din bai si stalpii - se face curat in birouri, magazie, se sterg paianjenii din hala si frigiderele si cantarele mari. -se curata peretii interiori si exteriori de pete. Toate lucrarile se executa cu aparatura si solutiile firmei. 1300 mp*308 zile = 400.400 mp Serviciile se prestează conform contractului.
- Număr anunț
- DA24807065
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- MATEI PROJECT S.R.L. (CUI 29210825)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.112 RON
- Valoare atribuită
- 112.112 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.