Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Office 365 Enterprise E3 (1 licenta) + Azure Info Protection Premium P2 (1 licenta) pentru 1 utilizator , respectiv : Condrea Ioana - ioana.matis@rosilva.onmicrosoft.com Date de contact : achizitii@cluj,rosilva.ro , telefon : 0752699094 , Condrea Ioana
- Număr anunț
- DA24806852
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.195 RON
- Valoare atribuită
- 1.195 RON
- Data publicării
- 06.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.