Atribuită Cumpărare directă

Telasorb - Lavete chirurgicale prespălate din tifon cu "cip" radioopac integrat , 16 pac x 5 buc ; OMNIFIX ELASTIC - Plasture in rola pe suport de material netesut, 5 cm x 10 m ; OMNIFIX ELASTIC - Plasture in rola pe suport de material netesut, 15 cm x 10 m ; OMNIFIX ELASTIC - Plasture in rola pe suport de material netesut, 20 cm x 10 m

Număr anunț
DA24816352
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat