Atribuită
Cumpărare directă
Pretul este pentru 1 colectare si ambalajele necesare: 1 buc. cutie 10L; 1 buc. pvc 3,2 L si 3 buc. saci 15 L Deseurile generate si predate se factureaza suplimentar la pretul de 6 lei/kg. Preturile nu includ TVA Se vor efectua 2 colectări pe lună de la Centrul de Permanență din orașul Valea lui Mihai, județul Bihor. Se va încheia un contract de prestări servicii pe o perioadă de 12 luni.
- Număr anunț
- DA24814694
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.