Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistență în birou - Secretariat- luna Decembrie

Număr anunț
DA24811381
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
NOVAC REMUS GHIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37042242)
Cod CPV
79500000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.648 RON
Valoare atribuită
3.648 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.648 RON

din 3.648 RON estimat