Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de monitorizare si interventie rapida la Sediul Administrativ Palatul Copiilor Baia Mare str. Culturii nr 7A, servicii monitorizare la sediul Clubul Copiilor Somcuta Mare str Horia nr 4 pentru perioada 01.01-31.12.2020. Serviciile se vor factura lunar.

Număr anunț
DA24815687
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR (CUI 13862032)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat