Atribuită Cumpărare directă

SACI DE 10kg

Număr anunț
DA24826930
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI 3286722)
Cod CPV
03212100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.634,73 RON
Valoare atribuită
22.634,73 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.634,73 RON

din 22.634,73 RON estimat