Atribuită
Cumpărare directă
REGISTRU MONITORIZARE TEMPERATURI - REGISTRU A4 PERSONALIZAT, 200 FILE, TIPAR FATA/VERSO, COPERTA MUCAVA/SAGREN CARNETUL DONATORULUI DE SANGE - CARNET A6, 16 PAGINI + COPERTA, COPERTA CARTON DUBLUCRETAT 250 GR./MP, TIPAR FATA/VERSO POLICROMIE ETICHETA AUTOCOLANTA CRTS -ETICHETA AUTOCOLANTA 60X15, COLOR ETICHETA DE COMPABILITATE - FORMAT A6, CARTON DUBLU CRETAT 250 GR, TIPAR NEGRU BULETIN DE ANALIZE MEDICALE - FORMAT A5, 100 FILE, TIPAR FATA/VERSO, CAPSAT CONDICA DE PREZENTA - A4, 200 FILE, 60GR, COPERTA MUCAVA
- Număr anunț
- DA24829992
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- TOMIS PRINT SRL (CUI 29576622)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689,50 RON
- Valoare atribuită
- 689,50 RON
- Data publicării
- 10.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.