Atribuită Cumpărare directă

Reparatie conform deviz 27-DE-00237 Defibrilator Corpuls 3 SN:524 MAI31199

Număr anunț
DA24825040
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.444 RON
Valoare atribuită
4.444 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.444 RON

din 4.444 RON estimat