Atribuită Cumpărare directă

Aspirator multifunctional umed-uscat KARCHER WD 2 Premium 16297800, 15l, 1000W, galben-gri

Număr anunț
DA24810634
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.48 (CUI 5217630)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,56 RON
Valoare atribuită
1.142,56 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,56 RON

din 1.142,56 RON estimat