Atribuită
Cumpărare directă
Societatea noastra colecteaza deseuri de la radiologii - filme uzate. Aceste deseuri sunt platite de catre SC ROMECOL SRL, la preturile din catalog. SC ROMECOL SRL colecteaza si solutii uzate de la radilogii (v. pozitia din catalog) Filmele radiologice sunt achizitionate de catre SC ROMECOL SRL la pretul de 1,00 RON/kg Facturarea, respectiv plata, se face in functie de cantitatile consemnate faptic. Asiguram transportul acestor deseuri la punctul de lucru din Arad,in scopul valorificarii. Cheltuielile de transport ale filmelor si cele de procesare sunt suportate de catre SC ROMECOL SRL.
- Număr anunț
- DA24815749
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- ROMECOL SRL (CUI 12165886)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.