Atribuită
Cumpărare directă
Compozitie: Dioxid de carbon medicinal 100%; Denumire comerciala: Dioxid de carbon Linde 100% gaz medicinal lichefiat conform Autorizatiei de Punere pe piata nr. 10521/2018/01-25. Medicament livrat in butelii de dioxid de carbon prevazute in autorizatia de punere pe piata; Produsul se va livra in butelii de 10L (masa continutului buteliei fiind de 7,5 kg) si in butelii de 50L (masa continutului buteliei fiind de 37,5 kg). Produsul se va livra numai in butelii proprietate Furnizor.
- Număr anunț
- DA24815215
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24112100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.832,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.832,16 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.