Atribuită
Cumpărare directă
GIGAZYME (concentrat) – Detergent ENZIMATIC pentru instrumentarul chirurgical si endoscoape. Este un agent de curatare foarte eficient, special destinat pentru curatarea manuala si automata a endoscoapelor. Utilizabil de asemenea pentru instrumentele chirurgicale/medicale si este ideal pentru utilizarea in bai cu ultrasunete. Excelenta putere de curatare. Nu face spuma. Nu lasa reziduuri. Parfum placut. In majoritatea cazurilor, o dilutie de 0.5% - 1% este suficienta. Ambalaje disponibile : canistra 5 litri. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /canistra 5 litri
- Număr anunț
- DA24826222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.