Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile sunt necesare in vederea implementarii proiectului "Negotiating Return to Work in the Age of Demographic Change through Industrial Relations (REWIR) nr. VS/2019/0075, finantat de Comisia Europeana, Directia pentru Ocuparea Fortei de Munca, Afaceri Sociale si Incluziune si constau in: asigurare sala pentru desfasurare focus-grup cu o capacitate de 20 persoane, echipament sala: videoproiector, ecran de proiectie, sonorizare, flipchart, consumabile, internet wireles si asigurare masa pranz, asortiment sandwich-uri si patiserie si coffee break in perioada 14 - 15 ianuarie 2020, ora 16.
- Număr anunț
- DA24817374
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55120000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.098,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.098,40 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.