Atribuită Cumpărare directă

Lenjerie de pat/ PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24807948
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39512000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,75 RON
Valoare atribuită
702,75 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,75 RON

din 702,75 RON estimat