Atribuită Cumpărare directă

PERFORM(concentrat) – Dezinfectant de nivel inalt, pe baza de peroximonosulfat de potasiu, cu actiune prin oxidare celulara, utilizat la dezinfectia si curatarea suprafetelor mari inerte, a suprafetelor dispozitivelor medicale si a obiectelor de inventar, incubatoare pentru nou-nascuti, vane de baie si amprente dentare. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cabinete stomatologice. Spectru larg de actiune. Dezinfectant concentrat sub forma de pulbere pe baza de oxigen activ. Solutia de lucru preparata este activa pe perioada unei zile de lucru. Proprietati excelente de curatare. Ambalaje disponibile : plic de 40 g si doza de 900 g Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /doza 900 gr prevazuta cu dozator

Număr anunț
DA24816274
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.140 RON
Valoare atribuită
8.140 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.140 RON

din 8.140 RON estimat