Atribuită Cumpărare directă

Confectionate din carton alb. Fiecare parte a cutiei poate fi inscriptionata. Arhivarea documentelor fara a fi necesara prinderea acestora. Fabricate din carton 100 % reciclat, produs 100% reciclabil. Dimensiuni ( L x H x l ): 345 x 100 x 245 mm Cotor 100 mm p

Număr anunț
DA24823943
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30193700-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.432 RON
Valoare atribuită
2.432 RON
Data publicării
09.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.432 RON

din 2.432 RON estimat