Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare, intretinere si reparare lunara sau la solicitare (fara piese schimb) al ascensorului. - Efectuarea de catre personalul calificat al executantului a unui numar de 2 revizii tehnice curente obligatorii pe luna si asigurarea interventiei la solicitarea beneficiarului: Abonament lunar 1. Ascensor Nr. 1 pentru transport de bolnavi : de 5 statii, 5 accese, sarcina maxima 500 kg, sistem de actionare: prin cabluri, com universala. 2. Ascensor Nr. 3 pentru transport de bolnavi: de 480 kg cu 5 statii, 5 accese, sistem de actionare: actionare prin cabluri, com. universala. Toplita

Număr anunț
DA24818488
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
VERTICAL SERV IMPEX SRL (CUI 1221123)
Cod CPV
50750000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat