Atribuită Cumpărare directă

N051O3060MT_UBU Sistem PC Desktop Dell OptiPlex 3060 MT cu procesor Intel® Core™ i3-8100 3.60 GHz, Coffee Lake, 4GB, 256GB SSD, DVD-RW, Intel® UHD Graphics 630, Linux, Black, Mouse + Tastatura

Număr anunț
DA24832425
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,32 RON
Valoare atribuită
3.361,32 RON
Data publicării
11.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,32 RON

din 3.361,32 RON estimat