Atribuită
Cumpărare directă
1. Electropompa Pedrolo 2.2 kw = 1 buc x 1.244,39 lei/buc; 2. Electropompa Pedrolo 2.2 kw = 1 buc x 1.055,39 lei/buc; 3. Electropompa Zenit 0.900 kw = 1 buc x 1.235,82 lei/buc; 4. Electropompa Flygt 2.4 kw = 1 buc x 2.336,74 lei/buc; 5. Electropompa Flygt 1.7 kw = 1 buc x 1.832,57 lei/buc; 6. Electropompa Zenit 1.5 kw = 2 buc x 1.541,73 lei/buc; 7. Electropompa Grundfos 2.3 kw = 1 buc x 1.117,34 lei/buc; 8. Electropompa mixer 2.2 kw = 1 buc x 1.762,45 lei/buc.
- Număr anunț
- DA24822633
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.668,16 RON
- Valoare atribuită
- 13.668,16 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.