Atribuită
Cumpărare directă
SARE MACINATA VRAC(25KG/SAC) 4BUC X 13.3027 SACI MENAJ 35L OTI (15BUC/ROLA )(30BUC/ BAX) 90SAC X 2.4369 SACI MENAJ 60L OTI 10/SET(30/BAX) 90SAC X 3.0252 SACI MENAJ 120L OTI(10)(20/BAX) 80BUC X 5.4537 SACI MENAJ 240L OTI(10BUC)(10BUC/BAX) 30BUC X 10.0000 CLIN GEAM 4.5L 1BUC X 20.0840 DOMESTOS 5L 1BUC X 28.4873 PUR 4.5L 1BUC X25.9663 HARTIE IGIENICA PERFEX 2STR(10/SET)(12/BAX) 4SET X 4.9579 MONOROLA SAVE 800M 2BUC X 20.0840 BURETE VASE PRACTIC 10BUC X 1.4201 PRONTO MOBILA SPRAY 1BUC X 9.2352 MOP 250G 1BUC X 3.3529 COADA MATURA LEMN 1BUC X 1.5882
- Număr anunț
- DA24819682
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,03 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.