Atribuită
Cumpărare directă
Abroll container cu capacitatea de 37 mc Detalii tehnice: Capacitatea : 37 mc Lungimea : 6740 mm Latimea : 2500 mm Inaltimea : 2630 mm Inaltimea carligului : 1570 mm Peretii din tabla cu grosimea de: 3 mm; Podeaua din tabla cu grosimea de: 4 mm Gresoare la balamale si la sistemul de inchidere Usa dubla cu 2 sisteme de inchidere
- Număr anunț
- DA24820442
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI 25616767)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC SA (CUI 6834811)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.960 RON
- Valoare atribuită
- 37.960 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.