Atribuită Cumpărare directă

DULAP CU BAR , PE ROTI, DIN LEMN SPECTACOL "ACTUL DE CASATORIE" DIMENSIUNE 2100 X 1300 X 700

Număr anunț
DA24830643
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare atribuită
4.100 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.100 RON

din 4.100 RON estimat