Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare Substantele chimice folosite sunt prietenoase cu mediul , fiind biodegradabile , dar si prietenoase cu masinile (autoturismele) fiind certificate de fabricantii de autoturisme. Recomandarea nostra este de a se spala minim odata la 2 saptamani autoturismul , astfel incat sa se suprapuna efectul protector al spalarilor succesive. Periile folosite sunt toate din material modern (CARLITE) , care asigura o spalare eficienta dar si nonagresiva cu masina .
- Număr anunț
- DA24820034
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,34 RON
- Valoare atribuită
- 840,34 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.