Atribuită
Cumpărare directă
8 manusi impregnate pentru igiena fara clatire, a pacientilor Nu necesita uscare; Potrivite pe piele sensibila, pentru nou nascuti si batrani. Pentru un confort sporit, se pot incalzi in cuptorul cu microunde. Pachet resigilabil ; Solutia contine ulei de ricin pentru hidratarea si ingrijirea pielii Nu contin parabeni, latex.
- Număr anunț
- DA24812283
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.