Atribuită
Cumpărare directă
MARKER WHITEBOARD NEGRU 2MM 50 2.7 PIX CU GEL 0.7MM SUPER TRUE GEL ALBASTRU FABER-CASTELL 50 3.5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM ALBASTRU NOKI 40 6.5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM ALBASTRU NOKI 40 6.5 HARTIE COPIATOR A4 TRANSIT 80G 500/TOP XEROX 80 14.54 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI 8 7.5 DOSAR CARTON PLIC 220 0.4 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI ROSU NOKI 150 0.5 PIX ROUND STICK ALBASTRU BIC 50 0.86 PIX ROUND STICK ROSU BIC 20 0.86 TEXTMARKER GALBEN KORES 20 2.5 TEXTMARKER ROZ KORES 20 2.5 DOSAR CARTON SINA GOLD 100 0.6 BURETE MAGNETIC WHITEBOARD KORES 10 6.5
- Număr anunț
- DA24816723
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.501,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.501,40 RON
- Data publicării
- 08.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.