Atribuită Cumpărare directă

Servicii transport aerian pe ruta Sibiu - Berlin - Sibiu Tariful contine 1 bagaj de cabina de 8 kg/ pers Regimul TVA aplicat va fi SDD pentru transportul aerian (nu se va aplica TVA la valoarea facturii) Termenul de plată este de maxim 30 de zile de la data facturării. Plata se va efectua în lei, în contul IBAN RO03TREZ0055069XXX001297 deschis la trezoreria Sebeș. Prezenta ofertă este valabilă la data publicării, in limita disponibilitatii. Orice modificare adusa comenzii ulterior transmiterii acesteia, insotita de documentele de clatorie ale persoanelor care vor face deplasarea, va fi taxata suplimentar conform modificarilor solicitate si tarifelor disponibile la data solicitarii modificărilor. - Plecare 27 ianuarie 2020, retur 30 ianuarie 2020.

Număr anunț
DA24828612
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
COLIBRI TOUR SRL (CUI 15802061)
Cod CPV
60420000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840 RON
Valoare atribuită
2.840 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
10.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840 RON

din 2.840 RON estimat