Atribuită Cumpărare directă

! Va rugam sa specificati substanta dorita.! Etichetele sunt dispuse in role de 400 bucati. Conform cu ISO 26825:2008 – privind Etichetele aplicate pentru seringi care contin medicamente utilizate in timpul anesteziei - Culori, design si performanta. Exemplu substante: Tiopental, etomidat, ketamina, propofol, adrenalina, diazepam, lidocaina, etc.

Număr anunț
DA24817483
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat