Atribuită Cumpărare directă

Fier de calcat PHILIPS EasySpeed Advanced GC2670/20, 300ml, 170g/min, 2300W, talpa

Număr anunț
DA24810714
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.48 (CUI 5217630)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,70 RON
Valoare atribuită
258,70 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,70 RON

din 258,70 RON estimat