Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice/Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice din dotarea Parchetului de pe langa Tribunalul Ilfov si unitatilor subordonate cu respectarea in toatalitate a cerintelor solicitate in caietul de sarcini atasat anuntului nr. ADV1071820. Pretul afisat reprezinta valoarea totala a contractului (durata contractului conform caietului de sarcini este de 8luni pana la 31.12.2019 cu posiblitatea prelungirii pe o perioada de inca 4 luni pana la 30.04.2020) 680 x 4 luni =2720lei
- Număr anunț
- DA24814472
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov (CUI 29286904)
- Furnizor / câștigător
- COSMIC PRINTER EXPERT SRL (CUI 20649429)
- Cod CPV
- 50323000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.720 RON
- Valoare atribuită
- 2.720 RON
- Data publicării
- 07.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.