Atribuită Cumpărare directă

drum unit pentru Brother DCP-L2500D, DCP-L2520DW, DCP-L2540DN, HL-L2300D, HL-L2340DW

Număr anunț
DA24831610
Autoritate contractantă
TERMO-SERVICE S.A. (CUI 14134878)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,06 RON
Valoare atribuită
318,06 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
13.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,06 RON

din 318,06 RON estimat