Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil OKI B411 OKI B411/B431/ MB461/ MB471/MB491 cu chip 3,000 pagini NEW (cartus 100% nou) Cartus toner compatibil OKI B411 OKI B411 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI B431 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI MB461 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI MB471 Cartus toner compatibil OKI B411 OKI MB491 Transport gratuit pentru minim 4 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. tig460e Toner Oki B 411 D 3k - compatibil Rainbow Box EP28

Număr anunț
DA24809854
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,18 RON
Valoare atribuită
41,18 RON
Data publicării
06.01.2020 00:00
Data finalizării
07.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,18 RON

din 41,18 RON estimat