Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE COMPUS DIN URMATOARELE PRODUSE; - notes adeziv, mic, 125 x 75 mm - 30 buc - plic A4, cu burduf, din hartie cu banda silicon - 500 buc. - creion mecanic Rotring 1,00 mm - 30 buc. - hartie alba A4, 160 g, 250 coli/top - 5 top - dosar carton color cu sina, 250 g/mp (rosu, albastru, verde) - 200 buC - decapsator metalic, - 10 buc. - banda stergere, 8 x 4,2 mm - 30 buc - rezerva cub hartie alba/500 file, 90 x 90 mm, 70 g/mp - 20 buc

Număr anunț
DA24838231
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
IMAGE PAPER S.R.L. (CUI 30984226)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007,90 RON
Valoare atribuită
1.007,90 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.007,90 RON

din 1.007,90 RON estimat