Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra colecteaza exclusiv deseuri de la radiologii - solutii uzate de fixator si filme. SC ROMECOL SRL nu colecteaza alte tipuri de deseuri spitalicesti Solutiile uzate de fixator cod 18 01 06* sunt colectate in recipienti furnizati de catre societatea noastra. Solutiile uzate de fixator sunt colectate de catre SC ROMECOL SRL la pretul de 100 RON/deplasare autospeciala, deplasare platita de catre generatorul deseului Asiguram transportul acestor deseuri la punctul de lucru din Arad,in scopul valorificarii. Cheltuielile de transport si procesare sunt suportate de catre generatorul deseului. Se asigura trasabilitatea deseului.

Număr anunț
DA24815761
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
ROMECOL SRL (CUI 12165886)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
08.01.2020 00:00
Data finalizării
09.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat