Atribuită Cumpărare directă

1 WV1ZZZ2EZF6023111 181.70 2 UU3AS0PF311233814 302.82 3 UU3AS0UE341236355 302.82 4 ZA970055000F48001 57.94 5 WV2ZZZ7HZHH076180 302.82 6 UU1KSDAFH37062039 263.42 7 UU1LSDABH36535930 263.42 8 UU4908039H0093940 308.23 9 UU1HSDJ9G59018229 263.42

Număr anunț
DA24841004
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.246,59 RON
Valoare atribuită
2.246,59 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.246,59 RON

din 2.246,59 RON estimat