Atribuită
Cumpărare directă
: Denumire comercială PABAL 100 micrograme/ml DCI: CARBETOCINUM Forma farmaceutică SOL INJ. Concentrația 100micrograme/ml Acțiune terapeutică: HORMONI AI LOBULUI POSTERIOR HIPOFIZAR OXITOCINA SI ANALOGI Ambalaj Cutie cu 5 flac. x 1 ml sol. inj. TERMEN DE EXPIRARE: 31.12.2021 PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM
- Număr anunț
- DA24843265
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33651600-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.192,06 RON
- Valoare atribuită
- 2.192,06 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.