Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea standardelor care stau la baza Sistemului de Management Integrat implementat la nivelul Consiliului Județean Iași, in format PDF, după cum urmează: - SR ISO 45001:2018 – Sisteme de management al sănătății și securității în muncă. Cerințe și îndrumări pentru utilizare - 1 buc; - SR EN ISO 19011:2018 – Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management - 1 buc.
- Număr anunț
- DA24826269
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288,58 RON
- Valoare atribuită
- 288,58 RON
- Data publicării
- 09.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.