Atribuită Cumpărare directă

SC Alfa Clear SRL executa lucrari de curatenie in sectoarele spitalului cu 2 muncitori, cu program de lucru de 8 ore/zi 7 zile din 7, cum ar fi: -golirea cosurilor de gunoi de resturi/materiale menajere, ambalaje, etc, amplasate in curtea spitalului si/sau din curtea interioara a Ambulatoriului Integrat -activitati specifice de curatenie pe sectorul arondat de beneficiar (curte si/sau cale de acces) prin maturare, indepartarea oricaror resturi menajere, ambalaje, praf etc, degajarea gunoaielor in locuri special amenajate, strangere, incarcare, debarasare -curatenie post-santier prin indepartarea resturilor de materiale -cosmetizarea arborilor, indepartarea crengilor, frunzelor uscate de pe spatiile verzi apartinand spitalului -vopsirea bordurilor, arborilor, a cosurilor de gunoi, balustrade si rampe metalice -intretine spatiile verzi din sectorul arondat (greblat, adunarea frunzelor/crengilor-strangere, incarcare, debarasare) -manipularea materialelor rezultate din casare (ridicarea de la locul indicat si deplasarea acestora la locul de depozitare/punct colectare din incinta spitalului) , obiecte de mobilier (mese, scaune, paturi, rafturi, noptiere inclusiv cele metalice), de birotica (unitati pc, imprimante, copiatoare, etc) -in sezonul rece – lunile de iarna - ajuta la dezapezirea cailor de acces in spital si/sau a zonelor arondate de beneficiar (aduna, incarca si transporta in locurile indicate de beneficiar). Imprastie material antiderapant (sare, nisip, clorura, amestecu

Număr anunț
DA24812438
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
ALFA CLEAR SRL (CUI 18731100)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
07.01.2020 00:00
Data finalizării
08.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat