Atribuită Cumpărare directă

HÂRTIE PROSOP ROLĂ CU DERULARE CENTRALĂ PENTRU DISPENSER, ALBĂ, CELULOZĂ 100%

Număr anunț
DA24830707
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.970 RON
Valoare atribuită
8.970 RON
Data publicării
10.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.970 RON

din 8.970 RON estimat